Szanowni Państwo,
bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą konferencją.
Jednocześnie informujmy, że liczba wolnych miejsc na warsztaty, w dniu dzisiejszym wyczerpała się.
Pozdrawiamy serdecznie
Zachęcamy do pozostania w kontakcie, śledzenia naszej strony, ponieważ nie jest to jedyna ani też ostatnia taka inicjatywa.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na konferencję metodyczną organizowaną przez Zakład Kształcenia Ustawicznego i Doradztwa Zawodowego WSE, pod przewodnictwem Kierownika zakładu Prof. zw. dr hab. Ewy Solarczyk-Ambrozik. Konferencja odbędzie się dnia 6 grudnia 2018 roku, na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Biorąc pod uwagę nowe regulacje dotyczące funkcjonowania doradztwa zawodowego w systemie edukacyjnym oraz duże zapotrzebowanie na treści doradcze, tematem konferencji uczyniliśmy  „Trendy metodyczne w doradztwie edukacyjno – zawodowym”. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do doradców zawodowych oraz przygotowujących się do tej roli.  Miło nam będzie gościć także osoby zajmujące się szeroko rozumianym wsparciem doradczym.

Konferencja składa się z dwóch części. Część pierwsza ma charakter wykładowy, podczas której wygłoszone zostaną wystąpienia ekspertów z zakresu doradztwa. Część druga ma charakter praktyczny, podczas tej części zaproponujemy Państwu warsztaty tematyczne z doradztwa zawodowego oraz rynku pracy.

Przewidywany czas trwania wydarzenia: godzina 10:00-15:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację za pomocą formularza zgłoszeniowego do dnia 25 listopada 2018 roku, poprzez link.

 

Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem

Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych

Prof. zw. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej

 

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy: 

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – pobierz-